Kontakty

TELEFON
+420 775 272 756
EMAIL
info@rekonstrukce-morava.cz
REKONSTRUKCE MORAVA
Krátká 1430, 739 34 Šenov

Kontaktní formulář  Pobočky

  28.října 2610/153
  702 00 Ostrava

  Jurije Gagarina 1518/2
  736 01 Havířov Podlesí
  FEEDBACK

  NAPSALI O NÁS

  Začátkem roku 2019 roku jsem koupila garsonku po nepřizpůsobivém občanu, která byla v katastrofálním stavu a potřebovala udělat kompletní rekonstrukci. Když jsem ze všech stran slyšela, že je v dnešní době nemožné sehnat kvalitní řemeslníky, propadala jsem zoufalství. Nikdo v mém okruhu mi nebyl schopen doporučit žádnou firmu. Tak jsem začala hledat sama a úplnou náhodou narazila na firmu Rekonstrukce Morava. Musím říct, že já tedy rozhodně obecně negativní názor na dnešní řemeslníky, po své zkušenosti s touto firmou, nesdílím. Celá spolupráce byla skvělá, práce byla odvedena samostatně, včas a přesně dle předem domluveného rozpočtu. Navíc, pan Pitucha, jednatel firmy, nejednou prokázal, že je nejen mistrem ve svém oboru, ale taky, že si zákazníka opravdu váží. A to se dnes jen tak nevidí. Pokud potřebujete vybudovat a nebo zrekonstruovat koupelnu, položit podlahu, vymalovat a nebo udělat kompletní rekonstrukci bytu, firmu Rekonstrukce Morava můžu jen a jen doporučit! 

  Kateřina Michalski, Ostrava

  Po mé předchozí, ne zrovna pozitivní zkušenosti, jsem dostala doporučení na firmu Malíři Morava – Malíři pokojů Ostrava a byla jsem mile překvapena.

  Velmi dobré jednání, dodržení dohodnutého termínu a kvalitně odvedená práce. Určitě se na ně obrátím znovu.

  Mohu jen vřele doporučit.

  Ivana Ciroková, Ostrava - Hrabůvka

  U firmy Malíři Morava – Malíři pokojů Ostrava jsem si objednal vymalování bytu, položení koberců včetně olištování a následně i finální úklid.

  Vše bylo provedeno včas, profesionálně, a v překvapivě příjemné ceně.

  Vřele doporučuji !!!

  Aleš Matoga, Ostrava - Poruba

  Chtěli bychom touto cestou poděkovat Vaší firmě za odborné provedení prací v našem bytě. Všichni pracovníci byli velice spolehliví, ochotní a navíc schopni i odborně poradit a vyřešit někdy i nemalé problémy.

  Všem moc děkujeme a určitě Vaši firmu ještě někdy vyhledáme a doporučíme dál.

  Manž. Fenzlovi, Havířov